خانه / دسته‌بندی نشده / 98 گرفتار در سیلابهای خراسان رضوی امدادرسانی شدند

98 گرفتار در سیلابهای خراسان رضوی امدادرسانی شدندحسین گودرزی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این تعداد امدادرسانی در قالب هفت عملیات امداد و نجات انجام شد.
وی ادامه داد: 33 نفر از این افراد که شامل هشت خانواده می شدند در کیلومتر 40 خواف به رشتخوار در منطقه چاه شورک از سیلاب رهایی یافتند و به صورت اضطراری اسکان داده شدند.
مدیر مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: امداد رسانی و رهاسازی سرنشینان پنج خودروی گرفتار در سیل در ارتفاعات خلج مشهد در روستای کورتیان و رهاسازی چهار نفر گرفتار در سیل در کیلومتر 65 جاده بجستان به گناباد از مهمترین عملیاتهای انجام شده هلال احمر خراسان رضوی در ارتباط با سیلابها و آبگرفتگیهای شب گذشته استان بوده است.
گودرزی افزود: ماموران هلال احمر خراسان رضوی شب گذشته پنج عملیات امداد و نجات دیگر نیز انجام دادند که چهار مورد آن حادثه جاده ای و یک مورد حادثه شهری بوده است.
بارش باران در مشهد و برخی شهرهای خراسان رضوی از صبح دیروز 25 فروردین آغاز شد و تا اواسط هفته کنونی ادامه دارد. بارش در مشهد از عصر دیروز شدت گرفت و طبق اعلام هواشناسی در این مدت 19 میلیمتر بارندگی در این شهر مشهد ثبت شد.
1922/7496/انتهای پیام /*


درباره gohari