خانه / دسته‌بندی نشده / 860 کودک زیر پوشش کمیته امداد کاشان هستند

860 کودک زیر پوشش کمیته امداد کاشان هستندامیرحسین شیخ استرکی روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: حامیان کاشانی سرپرستی 280 کودک یتیم را بر عهده داشته و دست کم ماهانه 300 هزار ریال کمک می کنند که البته فعالیت همه حامیان ایتام مستمر نیست.
وی افزود: همچنین 380 نفر کودک نیز در قالب طرح محسنین (کودکان با سرپرست ناتوان) زیر چتر حمایتی کمیته امداد کاشان بوده و از کمک های نیکوکاران این شهرستان بهره مند هستند.
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) کاشان بیان کرد: هم اکنون 200 کودک با سرپرست ناتوان نیز زیر پوشش این نهاد قرار دارند که تحت پوشش طرح محسنین نیستند.
او در ادامه عنوان کرد: سرانه هر نفر در قالب طرح محسنین در شهرستان کاشان 2 میلیون ریال است که این رقم در استان اصفهان و کشور یک میلیون و 100 هزار ریال است.
شیخ استرکی اضافه کرد: 250 میلیون ریال 2 ماه گذشته در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین از سوی نیکوکاران به کمیته امام خمینی (ره) شهرستان کاشان کمک شده که این رقم سال گذشته هشت میلیارد ریال بود.
به گفته وی، 9 هزار و 711 نفر در قالب پنج هزار و 896 خانوار در شهرستان کاشان از خدمات کمیته امداد امام خمینی (ره) بهره مند هستند.
کاشان با جمعیت افزون بر 365 هزار نفر در فاصله نزدیک به 200 کیلومتری شمال اصفهان واقع است.
6136/8123انتهای پیام /*


درباره gohari