خانه / دسته‌بندی نشده / 371معتاد متجاهر در کرج جمع آوری شدند

371معتاد متجاهر در کرج جمع آوری شدندسردار عباسعلی محمدیان روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: اجرای طرح ویژه ارتقاء امنیت اجتماعی با محوریت شناسایی و دستگیری خرده فروشان مواد مخدر و جمع آوری معتادان متجاهر در مناطق آلوده شهرستان کرج به اجرا درآمد.
وی اضافه کرد: همچنین در10 روزگذشته نیز با اجرای این طرح 908 معتاد متجاهر دراین شهرستان جمع آوری و تحویل مراکز ترک اعتیاد شدند.
وی گفت: دراین مدت 196 سارق دستگیر، 519 خودرو و 236 موتورسیکلت متخلف توقیف شد.
محمدیان خاطرنشان کرد: پدیده شوم اعتیاد از مهمترین آسیب های اجتماعی است که باعث بروز مشکلات زیادی در زندگی فردی و اجتماعی فرد معتاد، خانواده وی و اجتماع می شود.
وی یادآورشد: برای داشتن جامعه ای سالم و آرام که شهروندان بتوانند با خیالی آسوده به فعالیت های روزمره خود بپردازند، همه مردم و دستگاه ها باید با نیروی انتظامی همکاری و تعامل نزدیک داشته باشند.
فرمانده انتظامی استان البرز گفت: اجرای طرح های پاکسازی همواره رضایتمندی مردم را در پی داشته و پلیس خدمتگزار در اجرای تحقق مطالبات مردمی و با انجام اقدامات دقیق فنی و اطلاعاتی و همکاری تنگاتنگ معتمدین و با هماهنگی کامل با دستگاه قضا و سایر های نهادهای اجرایی اقدام به اجرای این طرح ها می کند.
2098/ 6155انتهای پیام /*


درباره gohari