خانه / دسته‌بندی نشده / 350 نفر از اعضای بسیج محلات گنبد به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شدند

350 نفر از اعضای بسیج محلات گنبد به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شدندبه گزارش خبرنگار ایرنا، اعزام این تعداد از اعضای بسیج محلات گنبدکاووس به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس در جنوب کشور، روز شنبه از مقابل کانون بسیج این شهرستان و با هفت دستگاه اتوبوس انجام شد.
سرپرست ناحیه مقاومت بسیج سپاه گنبدکاووس درحاشیه اعزام این کاروان به خبرنگار ایرنا گفت: امسال برای نخستین بار اعزام کاروان راهیان نور ویژه تعطیلات نوروزی در یک مرحله و به صورت مشترک برای خواهران و برادران انجام شد.
سرگرد سیدعلی حسینی افزود: در مجموع 350 نفر از اعضای بسیج محلات گنبدکاووس با هفت دستگاه اتوبوس که چهار دستگاه ویژه خواهران و سه دستگاه ویژه برادران می باشد، به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس در جنوب کشور اعزام شدند.
وی، مدت سفر این کاروان فرهنگی را پنج روزه اعلام کرد و گفت: اعضای کاروان راهیان نور در مدت حضور در مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس از یادمان های شهدا در این مناطق از جمله یادمان هفت تپه، هویزه، اروند کنار، شلمچه، عملیات رمضان، طلاییه و معراج شهدای اهواز بازدید می کنند.
سرگرد حسینی، آشنایی مردم بویژه نسل جوان با فرهنگ ایثار و شهادت و رشادت ها و جانفشانی های رزمندگان در دوران دفاع مقدس از اهداف اعزام کاروان های راهیان نور به مناطق عملیاتی برشمرد.
سرپرست ناحیه مقاومت بسیج سپاه گنبدکاووس خاطرنشان کرد: با نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت در نسل جوان کشور می توانیم آنها را در مقابل هجمه های دشمنان مقاوم کرده و این امر یکی از راه های تداوم انقلاب اسلامی و تحقق آرمان های آن است.
شهرستان گنبدکاووس با 350 هزار نفر جمعیت درشرق استان گلستان واقع است.
1860/3039/انتهای پیام /*


درباره gohari