خانه / دسته‌بندی نشده / 27 مدرسه در اندیمشک به اسکان مسافران نوروزی اختصاص یافت

27 مدرسه در اندیمشک به اسکان مسافران نوروزی اختصاص یافتمحمد قلاوندی دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: علاوه بر آموزشگاهها ، خانه معلم نیز با 18 سوییت و بیش از 72 تخت آماده اسکان مسافران نوروزی فرهنگی می باشد.
وی بیان کرد: آموزش و پرورش شهرستان با استفاده از تمام امکانات و ظرفیت های خود برای ارائه خدمات به مسافران نوروزی و کاروان های راهیان نور و اسکان و رفاه هرچه بیشتر آنان تلاش می کند.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان اندیمشک گفت: به منظور رفاه مسافران نوروزی ،در این مدارس برای ایام نوروز امکانات رفاهی چون یخچال، کولر، تلویزیون، فرش، اجاق گاز تهیه می شود ضمن اینکه با ارایه نقشه های راهنما و حضور گروههای ویژه آموزش و پرورش برای دیدن جاذبه های شهرستان راهنمایی خواهند شد.
وی توزیع اقلام فرهنگی را از دیگر امکانات در نظر گرفته شده برای مسافران نوروزی از سوی آموزش و پرورش اندیمشک عنوان کرد.
در آستانه نوروز 11 کمیته استقبال از بهار در شهرستان اندیمشک تشکیل شده است.
سدهای دز و کرخه، مقبره شهدای گمنام، پادگان دوکوهه، معراج شهدا، تفرجگاه تفریحی قلعه مختار، روستاهای منگره، حاجی باریک آب، دشت لاله،بقعه امامزاده احمد(ع) و قدمگاه امام رضا (ع) از جمله مناطق دیدنی و گردشگری اندیمشک می باشند.
این شهرستان به عنوان دروازه ورودی استان خوزستان همه ساله در ایام نوروز پذیرای صدها هزار مسافر و کاروان راهیان نور از سراسر کشور می باشد.
7281/6002انتهای پیام /*


درباره gohari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *