خانه / دسته‌بندی نشده / 23 هزار و 615 تخلف سرعت در همدان ثبت شد

23 هزار و 615 تخلف سرعت در همدان ثبت شدسرهنگ رضا عزیزی روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: پس از ثبت تخلف سرعت توسط دوربین های نصب شده در جاده های برون شهری همدان، بلافاصله برای راننده متخلف پیامک ارسال می شود.
وی بیان کرد: 10 تن از آغاز طرح نوروزی تا پایان ششم فروردین امسال در سوانح جاده این استان جان باختند که این آمار نسبت به مدت مشابه سال گذشته 26 درصد کاهش داشته است.
وی اضافه کرد: 9 تن از جاباختگان سوانح جاده ای بومی هستند و این بیانگر بی احتیاطی افراد بومی در هنگام رانندگی است.
رئیس پلیس راه استان همدان یادآوری کرد: یک دستگاه تراکتور روز گذشته در نهاوند واژگون شد که در این سانحه راننده این وسیله نقلیه جان باخت.
سرهنگ عزیزی اظهارکرد: 2 راننده تراکتور در یکماه گذشته به علت بی احتیاطی جان خود را از دست دادند در حالیکه باید بدانند این وسیله نقلیه فاقد کمک فنر بوده و با کوچکترین تغییر مسیر ناگهانی واژگون می شود.
وی گفت: 87 تن از 24 اسفند سال گذشته تا 6 فروردین امسال در سوانح جاده ای این استان مجروح و مصدوم شدند که این آمار نسبت به مدت مشابه سال گذشته 26 درصد افزایش داشته است.
رئیس پلیس راه استان همدان افزود: مهمترین سانحه جرحی در 24 ساعت گذشته مربوط به واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پژو و مجروح شدن چهارتن از سرنشینان این وسیله نقلیه است.
سرهنگ عزیزی از افزایش حجم ترافیک در جاده های این استان خبر داد و بیان کرد: همدان ششم فروردین امسال روز پرترافیکی را پشت سر گذاشت و 725 هزار دستگاه خودرو در این روز از جاده های استان تردد کردند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته این آمار 45 درصد افزایش داشته است.
به گزارش ایرنا، 120 تیم پلیس راه علاوه بر تیم های پیاده اعزامی از مرکز آموزشی ناجا و تیم های کمکی از انتظامی استان همدان، در طرح نوروزی مشارکت دارند.
7526/2090انتهای پیام /*


درباره gohari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *