خانه / دسته‌بندی نشده / یک واحد منزل مسکونی در اسالم تالش سوخت

یک واحد منزل مسکونی در اسالم تالش سوختشهرام جمالی پور روز پنجشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا گفت: این حادثه ساعت 22 شب گذشته روی داد و به علت قدیمی و چوبی بودن بافت و سازه ساختمان، به 70 درصد بنا و بخشی از اسباب و اثاثیه آن خسارت وارد شد.
وی اظهار کرد: برق این واحد مسکونی به شیوه روکار و توسط فرد ناوارد سیم کشی شده و بخش های چوبی آن به دودکش آبگرمکن نزدیک بود، اما علت دقیق حریق، در دست بررسی است.
وی بیان کرد: در هنگام آتش سوزی کسی داخل واحد مسکونی نبوده و صاحب آن به محض اطلاع، موضوع را با کمک یکی از همسایگان به آتش نشانی گزارش داد و با اعزام پنج آتش نشان و یک دستگاه خودرو اطفاء حریق و یک خودروی پشتیبان، به مهار آتش و جلوگیری از سرایت آن به واحدهای مجاور اقدام شد.
جمالی پور از شهروندان خواست علاوه بر بیمه کردن واحدهای مسکونی خود، هنگام احداث ساختمان ، تامین راه های ورود و فرار از آن و تعبیه تجهیزات ایمنی نظیر کپسول آتش نشانی جدی گرفته شود.
او از آمادگی آتش نشانی اسالم برای ارائه آموزش رایگان اقدامات قبل از رسیدن آتش نشانان به محل حادثه، راه های ارتباط با امداد و نجات و نحوه استفاده از کپسول آتش نشانی به مردم خبر داد و همکاری دهیاران و شوراهای اسلامی این بخش را در این خصوص خواستار شد.
بخش اسالم تالش حدود 50 هزار نفر جمعیت دارد.
شهرستان تالش با 200 هزار نفر جمعیت در بخش های مرکزی، اسالم، حویق و کرگانرود در 110 کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده است.
7106 / 7124 /6030انتهای پیام /*


درباره gohari