خانه / دسته‌بندی نشده / یک تن و 451 کیلوگرم مواد مخدر در سیستان و بلوچستان کشف شد

یک تن و 451 کیلوگرم مواد مخدر در سیستان و بلوچستان کشف شدبه گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار محمد قنبری روز یکشنبه اظهار داشت: یگان های عملیاتی پلیس سراوان با همکاری ماموران انتظامی زاهدان در اقدامی اطلاعاتی با ردزنی های گسترده به سرنخ هایی از حمل محموله سنگین موادمخدر توسط سوداگران مرگ در مسیر ایرانشهر – زاهدان دست یافتند.
وی افزود: پس از تکمیل تحقیقات پوششی و نامحسوس، یگان های عملیاتی پلیس با نیابت قضایی به منطقه مورد نظر اعزام و در یک درگیری مسلحانه با قاچاقچیان، موفق به دستگیری چهار سوداگر مرگ و توقیف 2 دستگاه خودرو حامل مواد افیونی شدند.
وی تصریح کرد: ماموران در بازرسی از خودروهای سوداگران 940 کیلوگرم تریاک، 141 کیلوگرم هروئین و 370 کیلوگرم سایر موادمخدر را به همراه 2 قبضه سلاح کلاش و مقادیر قابل توجهی مهمات کشف کردند.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از شهروندان درخواست کرد هرگونه اخبار و اطلاعات خود مبنی بر نگهداری، خرید و فروش مواد مخدر را از طریق شماره تماس 110 به پلیس اطلاع رسانی کنند تا در کمترین زمان با اخلال گران برخورد شود.
به گزارش ایرنا سیستان و بلوچستان پیشرو ترین استان در جهان از لحاظ مبارزه با مواد خانمان سوز مخدر است.
این استان با وسعتی حدود 187 هزار و 502 کیلومتر مربع (معادل 5/11درصد مساحت کشور) به مرکزیت زاهدان افزون بر 1100 کیلومتر مرز زمینی با افغانستان و پاکستان دارد.
3042**6081انتهای پیام /*


درباره gohari