خانه / دسته‌بندی نشده / کشف 100 کیلوگرم موادمخدر در خوزستان

کشف 100 کیلوگرم موادمخدر در خوزستان‍ به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حیدر عباس زاده روز چهارشنبه در این‌ خصوص اظهار کرد: در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و تشدید مبارزه قاطع با فروشندگان و توزیع کنندگان مواد مخدر، مأموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان وماموران انتظامی شهرستان بهبهان با انجام اقدامات اطلاعاتی گسترده، از انتقال 2 محموله مواد مخدر در محورهای مواصلاتی استان مطلع شدند و بلافاصله موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: ماموران پلیس مسیر تردد قاچاقچیان مواد مخدر را شناسایی و با هماهنگی مرجع قضایی طی دو عملیات منسجم و ضربتی هشت سوداگر مرگ را در حین جابجایی موادمخدر ، دستگیر کردند.
سردار عباس زاده اظهار کرد: در بازرسی از سه دستگاه خودروی توقیف شده، 60 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک و 40 کیلوگرم مواد مخدر از نوع حشیش که بصورت ماهرانه ای در خودرو ها جاسازی شده بود، کشف و ضبط شد.
فرمانده انتظامی خوزستان با اشاره به اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند، گفت: یکی از اولویت‌های مهم پلیس اجرای طرح‌های پاکسازی مناطق آلوده و برخورد قانونی و قاطع با سوداگران مرگ و خرده فروشان مواد مخدر است.
7152/6002انتهای پیام /*


درباره gohari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *