خانه / دسته‌بندی نشده / پلیس پایتخت: فراخوان برای تجمع دوباره آشوبگران در نطفه خفه شد

پلیس پایتخت: فراخوان برای تجمع دوباره آشوبگران در نطفه خفه شداین منبع آگاه شامگاه سه شنبه در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا افزود: این آشوبگران در راستای اقدام برای تخریب اموال و برهم زدن نظم عمومی دراین فراخوان که از صبح امروز به صورت گسترده در شبکه های اجتماعی منتشر شده بود از مردم برای برپایی تجمعی اعتراضی در ساعت 18 دعوت کرده بودند.
این مقام آگاه در پلیس پایتخت اظهار کرد: درهمین ارتباط پلیس تهران بزرگ در راستای انجام ماموریت های ذاتی خود برای برقراری نظم و امنیت عمومی و تامین آسایش و آرامش مردم،با انجام یک کار اطلاعاتی و هوشمندانه این اقدام گروههای آشوبگر و مخرب را ناکام گذاشت.
فرد مسئول در پلیس پایتخت با اشاره به حوادث شب گذشته خیابان پاسداران و اقدامات وحشیانه گروهی آشوبگر در تخریب عوامل عمومی و به شهادت رساندن 4 نیروی پلیس و بسیج، تصریح کرد: پلیس تهران بزرگ در راستای تامین آرامش و امنیت مردم و همچنین حراست از اموال عمومی و خصوصی، با این گروه از اغتشاشگران برخوردی قاطع و قانونی انجام داد.
این منبع آگاه با اشاره به اینکه اقدامات پلیس نظم و امنیت کامل را در منطقه پاسداران حاکم کرده، افزود: نیروهای پلیس علاوه بر دستگیری عوامل اصلی اقدامات وحشیانه و آشوبگرانه شب گذشته، حدود 300 نفر از اغتشاشگران را در جریان حوادث پاسداران شناسایی و بازداشت کرد.
به گفته وی، حضور موثر و آرامش بخش نیروهای پلیس در خیابان پاسداران ضمن حفظ نظم و آرامش در منطقه، موجب رضایتمندی شهروندان از تلاش موثر پلیس برای برقراری امنیت و آرامش شده است.
این مقام آگاه در پلیس پایتخت تاکید کرد: ، برخورد پلیس با آشوبگران و مخلان نظم و امنیت عمومی جامعه بسیار قاطع و مقتدرانه است.
به گزارش خبرنگاران ایرنا، بسیاری از شهروندان و اهالی منطقه پاسداران با اشاره به حوادث شب گذشته و مشکلات زیادی که برای مردم منطقه ایجاد شد، خواستار برخورد قاطع و جدی پلیس و نیروهای امنیتی برای مقابله با عوامل آشوبگر هستند.
محدوده خیابان پاسداران هم اکنون در آرامش کامل است و نیروهای پلیس به صورت محسوس و نامحسوس در سطح منطقه به ویژه محل حوادث شب گذشته حضور دارند.
درحال حاضر(ساعت 23) تردد در خیابان های اصلی و فرعی محله پاسداران عادی و روان است و شهروندان در کمال آرامش و آسایش مشغول زندگی خود هستند.
براساس این گزارش، خیابان های فرعی پاسداران(گلستان اول تا دهم) با توجه به حوادث شب گذشته و اقدامات آشوبگرانه گروهی اراذل و اوباش تحت کنترل نیروهای انتظامی است.
جمعی از اراذل و اوباش شب گذشته در اقدامی غیرقانونی و کاملا تهاجمی با تجمع درخیابان پاسداران تهران(محدوده کلانتری 102) ضمن ایجاد بی نظمی، ناامنی و درگیری در سطح منطقه، 3 مامور پلیس و یک نیروی بسیجی را حین انجام وظیفه برای برقراری نظم و امنیت به شهادت رساندند.این گروه همچنین با سوءاستفاده از رافت و مدارای نیروهای انتظامی به بسیاری از اموال خصوصی و عمومی(خودروها و منازل و فروشگاههای مردم) خسارت وارد کردند.
برهمین اساس، پلیس نیز با اقدامی قاطع ضمن دستگیری سریع عوامل اصلی این جنایت، حدود 300 نفر از آشوبگران را دستگیر کرد.
تهرام 9343/7243**1625انتهای پیام /*


درباره gohari