خانه / دسته‌بندی نشده / پارسال هفت تن مواد مخدر در گلستان کشف شد

پارسال هفت تن مواد مخدر در گلستان کشف شدبه گزارش خبرنگار ایرنا سردار علی اکبر جاویدان روز دوشنبه در آیین بزرگداشت روز شوراها در رامیان در شرق استان گلستان با تشریح عملکرد نیروی انتظامی در سال گذشته گفت: با توجه به حضور اقوام مختلف در این استان، جرایم خشن در سطح استان در سال گذشته کاهش سه درصدی داشت و این رقم در شهرستان رامیان دو درصد کاهش نشان می دهد.
وی افزود: کشفیات کالای قاچاق در استان گلستان در سال گذشه 13 درصد افزایش یافت و تصادفات جاده ای 390 کشته برجای گذاشت.
وی با اشاره به وقوع 49 مورد قتل در استان گلستان در سال گذشته گفت: از این تعداد، هفت قتل در شهرستان رامیان رخ داده است
فرمانده انتظامی استان گلستان افزود: امنیت در کشور به طور چشمگیری بالاست و همدلی و همراهی دستگاه ها، علما و مردم، عمده ترین دلیل آن محسوب می شود.
وی شوراها را از اصول مترقی نظام جمهوری اسلامی ایران توصیف کرد و گفت: شوراها بر اساس مشورت در اداره امور و جلوگیری از خودکامگی و استبداد رای فعالیت می کنند که بیانگر اهمیت آن است.
سردار جاویدان خاطرنشان کرد: کسانی که در شوراهای شهر و روستا توفیق خدمتگزاری پیدا کرده اند باید بیشتر به این موضوع اهمیت دهند‌.
وی افزود: یکی دیگر از موارد برجسته شوراها استفاده از اصل دموکراسی است که افراد با رای مردم انتخاب می شوند و اینگونه امور به مردم واگذار می شود تا از تجمع قدرت در دستگاه ها و ادارات جلوگیری شود.
به گزارش ایرنا، در این آیین نماینده مردم شهرستان های رامیان و آزادشهر در مجلس شورای اسلامی نیز در سخنانی گفت: باید برای پیشبرد اهداف انقلاب به نیروهای داخلی تکیه کرد زیرا با رفتار سیاستگذاران و دولتمردان آمریکا، امیدی به ادامه برجام نیست.
علیرضا ابراهیمی افزود: این انقلاب همیشه با تلاش جوانان برای رسیدن به تعالی همراه بوده است که باید با نگاه ویژه به این بخش گام های موثری برای موفقیت کشور و نظام برداشته شود.
وی افزود: مسوولان‌ با افزایش تعامل با شوراها در راستای فعالیتی که بر اساس نیازهای روز باشد حرکت کنند و این امر تنها با همکاری و مشورت با شوراها امکانپذیر است.
نماینده مردم شهرستان های رامیان و آزادشهر در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: بر اساس تعاملی که با شوراها و دهیاران دو شهرستان حوزه انتخابیه ام دارم، شاهد پیگیری و جدیت در امور هستم و کلنگ زنی مرکز جامع خدمات سلامت شهری خان ببین و تاتارعلیا نیز برای رفاه حال شهروندان این منطقه انجام می پذیرد.
شهرستان رامیان با بیش از 90 هزار نفر جمعیت در شرق استان گلستان واقع است؛ نهم اردیبهشت ماه در تقویم رسمی کشور به عنوان روز شوراها تعیین شده است.
9433/1860انتهای پیام /*


درباره gohari