خانه / دسته‌بندی نشده / واژگونی خودرو در جاده مرنجاب 2 مصدوم به جا گذاشت

واژگونی خودرو در جاده مرنجاب 2 مصدوم به جا گذاشتعلیرضا راحتی یکشنبه شب به خبرنگار ایرنا گفت: ساعت 19 گزارشی مبنی بر واژگونی یک دستگاه نیسان پاترول رسید و نیروهای امدادی به سرعت در محل حادثه حاضر شدند و 2 نفر آسیب دیده را به بیمارستان شهید بهشتی کاشان اعزام کردند.
وی افزود: یک مرد در این سانحه رانندگی زخم های سطحی برداشته بود اما یک نفر سرنشین زن با آسیب دیدگی شدید و شکستگی مهره های ستون فقرات پس از اقدام های اولیه درمانی با یک دستگاه آمبولانس به بیمارستان منتقل شد.
سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شهرستان آران و بیدگل بیان کرد: جاده مرنجاب با توجه به حجم زیاد ورود و خروج گردشگران به این منطقه کویری زیرسازی و عرض مناسبی ندارد و فقدان علائم راهنمایی به ویژه در پیچ های خطرناک از جمله علت های وقوع سانحه های رانندگی در این مسیر است.
بر اساس آمار اعلامی جمعیت هلال احمر و مرکز فوریت های پزشکی شهرستان آران و بیدگل، بیش از 100 نفر از ابتدای سال جاری تا کنون در اثر سانحه های رانندگی در این جاده آسیب دیدند.
منطقه نمونه گردشگری کویر مرنجاب به طور میانگین هفتگی 2 هزار و 500 نفر بازدید کننده دارد و بیش از 50 کیلومتر از مسیر آن خاکی و دارای پیچ های خطرناک است.
کویر مرنجاب واقع در شمال شهرستان آران و بیدگل با 850 متر ارتفاع از سطح آب های آزاد یکی از بکرترین و زیباترین کویرهای کشور محسوب می شود که از شمال به دریاچه نمک، از غرب به کویر مسیله و دریاچه حوض سلطان و حوض مره و از شرق به پارک ملی کویر منتهی می شود.
شهرستان آران و بیدگل با بیش از 103 هزار نفر جمعیت در فاصله 215 کیلومتری شمال اصفهان واقع است.
خبرنگار: حسین منصوری فر ** انتشار دهنده: محمد ملا حمزه زاده
7472/8123انتهای پیام /*


درباره gohari