خانه / دسته‌بندی نشده / هیات اندیشه ورز اجتماعی در دستگاه های دولتی تشکیل شود

هیات اندیشه ورز اجتماعی در دستگاه های دولتی تشکیل شودبه گزارش ایرنا، شکراله حسن بیگی روز چهارشنبه در نشست ستاد فرهنگی اجتماعی مدیریت و ساماندهی آسیب های اجتماعی استان تهران با بیان اینکه باید برای مقابله با آسیب های اجتماعی هدفمند و با برنامه عمل کرد گفت: تشکیل اتاق های فکر از سوی نهادها برای چاره اندیشی ضروری است.
وی گفت: نهادهای دولتی متولی در امور اجتماعی و عضو ستاد ساماندهی آسیب های اجتماعی موضوعات کارشناسی خود را با تمرکز بر تبیین وضع موجود،معرفی آسیب مورد نظر،راهکارهای مقابله با آن آسیب و اقدامات انجام شده تاکنون را مورد توجه قرار دهند.
حسن بیگی با تاکید بر اینکه رهبر معظم انقلاب خواستار کار فوق العاده برای رفع معضلات و آسیب های اجتماعی شده اند افزود: نهادهایی مثل نیروی انتظامی تهران بزرگ اقدام به تشکیل اتاق فکر کرده اند و این میتواند الگویی برای سایر نهادها باشد.
وی گفت: دفتر اجتماعی حوزه سیاسی استانداری تهران نیز با تشکیل هیات اندیشه ورز برای رفع این معضلات برنامه ریزی کرده است و آمادگی دارد تا طرح های نهادها را برای اعلام نظر و بررسی دریافت کند.
حسن بیگی همچنین با اشاره به برگزاری هفته فرهنگی گفت: همه مسئولان شهرستان ها از جمله فرمانداران آماده پردازش مسائل فرهنگی در این هفته باشند و با تشکیل ستادهای فرهنگی، اجتماعی برای مدیریت آسیب های اجتماعی در شهرستان ها برنامه محورعمل کنند.
تهرام/6139 /1539انتهای پیام /*


درباره gohari