خانه / دسته‌بندی نشده / نمایشگاه دستاوردهای دولت در خراسان شمالی آغاز به کار کرد

نمایشگاه دستاوردهای دولت در خراسان شمالی آغاز به کار کردبه گزارش ایرنا، استاندار خراسان شمالی در آیین گشایش این نمایشگاه اظهار کرد: دولت دوازدهم فعالیت خود را با شعار آرامش، امنیت، آزادی و پیشرفت آغاز کرده است.
محمدرضا صالحی اظهار کرد: ایجاد همدلی و هم افزایی از وظایف همه است و وجود آرامش لازمه رسیدن به توسعه است.
وی امنیت را از دیگر نیازهای رسیدن به توسعه عنوان کرد و گفت: خرداد ماه امسال در حالی هیات تجاری آلمانی در خراسان شمالی حضور یافتند که 17 خرداد ماه، شاهد حادثه تروریستی گروه داعش در مجلس شورای اسلامی و حرم بنیانگذار انقلاب اسلامی بودیم.
وی خاطر نشان کرد: این حضور پس از حادثه تروریستی مزبور نشان از وجود امنیت در کشور اسلامی ایران است.
وی تاکید کرد:باید قدردان این امنیتی باشیم.
رئیس کمیته نمایشگاه ستاد گرامی داشت هفته دولت در خراسان شمالی نیز گفت:66 دستگاه اجرایی استان در 100 غرفه از این نمایشگاه، گزارش عملکرد و دستاوردهای چهار ساله خود را در معرض دید عموم قرار داده اند.
مهدی کرامتی با بیان اینکه فعالیت این نمایشگاه تا هشتم شهریورماه ادامه دارد اظهار کرد: در سال های گذشته، نمایشگاه دستاوردهای دستگاه های اجرایی و خدمات دولت به صورت مجازی برگزار می شد اما امسال با رویکردی متفاوت، عملکرد دولت و اقدامات چهار ساله دستگاه های اجرایی به صورت فیزیکی در این نمایشگاه به مردم معرفی می شود.
کرامتی اظهار کرد: برگزاری میز خدمت، از برنامه های جانبی این نمایشگاه است که در آن فرآیند خدمت به مردم توسط دستگاه های اجرایی دیده شده است.
7185/ 6042 خبرنگار: کبری علی آبادی** انتشاردهنده: سیدحسین قدسیانتهای پیام /*


درباره gohari