خانه / دسته‌بندی نشده / مرکز فیزیوتراپی و کاردرمانی هلال احمر گیلان افتتاح شد

مرکز فیزیوتراپی و کاردرمانی هلال احمر گیلان افتتاح شدمدیر عامل جمعیت هلال احمر استان گیلان در این باره به خبرنگار ایرنا، گفت: مرکز فیزیوتراپی و کاردرمانی موقوفه محمدکاظم حیدرپور در زمینی به مساحت یک هزار و 200 مترمربع و ساختمان 350 مترمربع در دو طبقه با اعتبار یک و نیم میلیارد تومان به بهره برداری رسید.
مهدی ولی پور با بیان این که این مرکز مجهز به دستگاهای پیشرفته الکتروتراپی، مکانوتراپی و کاردرمانی است، افزود: در این مرکز در نوبت صبح روزانه ۲۵ نفر برای فیزیوتراپی و ۱۲ نفر برای کاردرمانی پذیرش می شوند.
وی با اشاره به برگزاری برنامه های مختلف در هفته هلال احمر در گیلان بیان داشت: مراسم نکوداشت خیرین، امدادگران ، نجاتگران و داوطلبان جمعیت هلال احمر استان با حضور استاندار، ارائه خدمات رایگان در درمانگاه صلح و برگزاری دوره پیش بیمارستانی برای مربیان هلال احمر از جمله این برنامه ها است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان خاطر نشان کرد: کارگاه آموزشی آسیب های اجتماعی، برگزاری دوره توان افزایی امدادی کارکنان، همایش مسئولان خانه های هلال و طرح نیابت از دیگر برنامه ها در هفته هلال احمر است.
شش هزار و 895 نفر به صورت داوطلبانه با جمعیت هلال احمر استان همکاری می کنند، 12 هزار و 360 نفر نیز از اعضای جوان هلال احمر گیلان در کانون های غنچه های هلال، دانش آموزی، دانشجویی و طلاب عضو هستند.
15 تا 21 اردیبهشت هفته هلال احمر نام گرفته است.
7286 /6030انتهای پیام /*


درباره gohari