خانه / دسته‌بندی نشده / مرکزهای پیش دبستانی و مدرسه های ابتدایی نطنز و طرق رود تعطیل شد

مرکزهای پیش دبستانی و مدرسه های ابتدایی نطنز و طرق رود تعطیل شدبه گزارش خبرنگار ایرنا، آموزش و پرورش شهرستان نطنز به دلیل بارش برف و برودت هوا مرکزهای پیش دبستانی و ابتدایی شهر نطنز و طرق رود و روستاهای آن را یکشنبه اول بهمن ماه تعطیل اعلام کرد.
شهرستان های کاشان، آران و بیدگل، نطنز و اردستان امروز آسمانی ابری گاهی همراه با وزش باد، بارش برف و باران را تجربه کردند که این شرایط جوی بنابر اعلام اداره کل هواشناسی استان اصفهان، موجب کاهش 6 تا هشت درجه ای دما در اکثر نقاط طی امشب خواهد شد.
همچنین بنابر پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان، فردا یکشنبه شهرستان های کاشان و آران و بیدگل مه صبحگاهی، گاهی وزش بادهای به نسبت شدید و بارش های پراکنده باران و برف را تجربه خواهند کرد.
برای شهرستان های نطنز و اردستان نیز هوایی مه آلود، وزش بادهای به نسبت شدید و بارش برف پیش بینی شده و این سامانه بارشی تا دوشنبه به تدریج از استان اصفهان خارج خواهد شد.
بنابر اعلام اداره کل هواشناسی استان اصفهان، کمینه دمای هوای کاشان و آران و بیدگل به ترتیب 2 و چهار درجه سانتیگراد زیر صفر و دمای هوای نطنز و اردستان نیز به ترتیب صفر و یک درجه بالای صفر برای فردا پیش بینی شده است.
انتشار دهنده: محمد ملا حمزه زاده
8123انتهای پیام /*


درباره gohari