خانه / دسته‌بندی نشده / مدرسه های ابتدایی کاشان چهارشنبه تعطیل است

مدرسه های ابتدایی کاشان چهارشنبه تعطیل استبه گزارش خبرنگار ایرنا، مرکزهای پیش دبستانی و مدرسه های ابتدایی شهری و روستایی بنابر اعلام مدیریت آموزش و پرورش شهرستان کاشان چهارشنبه یازدهم بهمن ماه در نوبت های صبح و بعد از ظهر تعطیل بوده و دوره های متوسطه اول و دوم در نوبت صبح نیز با 2 ساعت تاخیر دایر هستند.
همچنین بنابر اعلام روابط عمومی اداره آموزش و پرورش نطنز به علت برودت هوا و یخبندان، مدرسه ها در شهرهای نطنز، طرق رود و روستاهای بخش مرکزی فعالیت خود را با یک ساعت تاخیر آغاز می کنند.
بارش رگباری برف که از شامگاه سه شنبه در مناطق شمالی استان اصفهان آغاز شد، برای دومین بار در هفته جاری شهرستان های کاشان، آران و بیدگل، اردستان و نطنز را سفیدپوش کرده است.
با توجه به احتمال پایان بارش ها طی امشب و یخ زدگی سطح معابر و جاده ها از رانندگان خواسته شده از سفرهای غیر ضرور خودداری کرده و برای تردد در سطح جاده ها به ویژه نقاط برفگیر و کوهستانی تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشند.
بنابر پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان، آسمانی صاف تا کمی ابری همراه با مه صبحگاهی و وزش باد تا پایان هفته بر شهرستان های شمالی این استان حاکم خواهد بود.
دمای هوای کنونی شهرستان های کاشان و اردستان صفر و دمای هوای نطنز منفی سه درجه سانتیگراد است.
انتشار دهنده: محمد ملا حمزه زاده
8123انتهای پیام /*


درباره gohari