خانه / دسته‌بندی نشده / محدودیتی برای اسکان شبانه کارتن خواب های همدان نداریم

محدودیتی برای اسکان شبانه کارتن خواب های همدان نداریم



وحید علی ضمیر روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: حضور کارتن خواب ها در گرمخانه تنها محدود به ساعات شبانه است و افراد متقاضی برای حضور در این مکان، بدون هیچ محدودیتی می توانند مراجعه کنند.
وی اضافه کرد: گرمخانه شهرداری همدان در طول سال فعال است و 2 پرسنل به صورت ثابت در این مکان به ارایه خدمات می پردازند.
علی ضمیر خاطرنشان کرد: گرمخانه شهرداری همدان نسبت به توزیع غذا در 2 نوبت شام و صبحانه، مواد شوینده و بهداشتی جهت استفاده کارتن خواب ها اقدام می کند.
وی یادآور شد: همزمان با راه اندازی گرمخانه همدان، سال گذشته بیش از یک میلیارد و 200 میلیون ریال هزینه خدمات دهی به کارتن خواب ها شد.
وی با تاکید بر لزوم حمایت از این افراد خاطرنشان کرد: هدف از جمع ‌آوری کارتون خواب‌ها برخورد ضربتی نیست؛ بلکه مهم کمک به بهبود و بازگشت این افراد به آغوش گرم خانواده‌ها و جامعه است.

***طرح جمع آوری متکدیان در همدان اجرا می شود
وی با اشاره به اجرای طرح جمع آوری متکدیان از سطح شهر گفت: این طرح در نقاط چهارگانه شهرداری در حال انجام است.
علی ضمیر افزود: این اقدام در راستای ساماندهی متکدیان، کارتن خواب ها و افراد بی سرپرست و رفع هرگونه ناهنجاری ناشی از حضور این افراد انجام می شود.
وی یادآور شد: سال گذشته نیز 120 متکدی توسط ماموران شهرداری همدان از سطح شهر جمع آوری و پس از غربالگری به نهادهای بهزیستی، کمیته امداد امام خمینی(ره) و مراجع قضایی معرفی شدند و یا به خانواده یا شهرستان محل سکونت خود انتقال یافتند.
به گزارش ایرنا، گرمخانه شهرداری همدان با زیربنای 200 متر مربع در آرامگاه باباطاهر پشت سازمان آتش نشانی شهرداری همدان راه اندازی شده و فضای مناسبی برای اسکان موقت افراد بی سرپرست و فاقد سرپناه است.
7520/2090



انتهای پیام /*










درباره gohari