خانه / دسته‌بندی نشده / لغو سه پرواز دیگر فرودگاه بین المللی اهواز

لغو سه پرواز دیگر فرودگاه بین المللی اهوازمجید ملایانی عصر جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا درخصوص لغو این سه پرواز، اظهار کرد: سه پرواز خروجی این فرودگاه به مقصد تهران لغو شده و سه پرواز به مقصدهای مختلف نیز با تاخیر مواجه بوده اند.
وی افزود: سه پرواز خروجی به مقصد تهران با شماره 6276 شرکت هواپیمایی تابان، پرواز شماره 043 هواپیمایی کاسپین و پرواز شماره 2615 هواپیمایی کارون به علت تداوم پدیده ریزگردها لغو شدند.
مدیر روابط عمومی فرودگاه بین المللی اهواز همچنین از لغو سه پرواز ورودی از تهران به مقصد اهواز خبر داد و گفت: پروازهای 4013 هواپیمایی زاگرس، 2616 هواپیمایی کارون و 018 هواپیمایی کاسپین نیز به دلیل افزایش غلظت گرد و غبار در اهواز و کاهش میدان دید لغو شدند.
ملایانی با اشاره به تاخیر در سه پرواز خروجی این فرودگاه عنوان کرد: پرواز شماره 2623 هواپیمایی کارون به مقصد اصفهان و دو پرواز شماره 4012 هواپیمایی زاگرس و 2617 هواپیمایی کارون به مقصد تهران نیز با حداقل یک ساعت تاخیر مواجه هستند.
گفتنی است پروازهای فرودگاه اهواز از ساعت 12 امروز به دلیل وضعیت ناپایدار جوی و افزایش غلظت گرد و غبار در اهواز به حالت تعلیق درآمدند.
پیش تر لغو هفت پرواز ورودی و 9 پرواز خروجی فرودگاه بین المللی اهواز به دلیل بروز پدیده گرد و غبار و کاهش میزان دید، از سوی مدیر روابط عمومی این فرودگاه اعلام شده بود.
غلظت گرد و خاک در ساعت 13 در اهواز به 6هزار و 649 میکروگرم بر متر مکعب رسید که بیش از 44برابر حد مجاز است.
بنا بر اعلام اداره کل محیط زیست استان، در ساعت 21 روز جمعه این میزان به یک هزار و 72 میکروگرم بر متر مکعب کاهش پیدا کرد.
استاندارد ذرات معلق در هوا 150 میکروگرم بر مترمکعب است.
خبرنگار: سپیده اسکندری**انتشار: کبری آقازریانتهای پیام /*


درباره gohari