خانه / دسته‌بندی نشده / قدرت راهبردی ایران درمنطقه دشمنان را به وحشت انداخته است

قدرت راهبردی ایران درمنطقه دشمنان را به وحشت انداخته استبه گزارش ایرنا، سردار یدالله جوانی روز جمعه در جمع راهپیمایان روز قدس بوشهر افزود: پاسخ ما به استکبار جهانی و راس آنها آمریکا و رژیم غاصب اسرائیل این است که جمهوری اسلامی ایران با وجود همه فشارهای اقتصادی آنها در منطقه خواهد ماند و کسی که باید از این منطقه خارج شود، رژیم اشغالگر صهیونیستی است.
وی اضافه کرد: به دشمنان جمهوری اسلامی اعلام می کنیم که طرح خروج ایران از منطقه شکست خورده است و فشارها و تحریم های اقتصادی همانند دیگر توطئه های بی نتیجه آنها از جمله داعش و گروه های تکفیری بی اثر است و این اهرم ها نمی تواند ایران را از میدان مقاومت خارج کند.
جوانی ادامه داد: انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی (ره) جایگاه ملت ایران را تغییر داد و از حامی رژیم اشغالگر اسرائیل، در کنار ملت مظلوم فلسطین قرارداد و به مردم ایران هویت دینی و اسلامی بخشید.
وی بیان کرد: یکی از عواملی که امروز دشمن به جمهوری اسلامی فشار وارد می کند، دست کشیدن از تکلیف دینی حمایت از ملت مظلوم فلسطین و احساس ضعف و خطر در مقابل قدرت منطقه ای ایران و جبهه مقاومت است اما با وجود همه این توطئه ها استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا و اسرائیل، حرکت مقاومت پویاتر با نشاط تر از گذشته مسیر خود را طی می کند.
جوانی گفت: امروز پس از 39 سال آگاهی بخش انقلاب اسلامی باعث شده در همه جای دنیا ملت ها به دفاع از مردم مظلوم فلسطین بیایند و اسرائیل و هم پیمانانش فهیمده اند که آرمان های انقلاب اسلامی در نابودی رژیم صهیونیستی اسرائیل به عنوان جرثومه فساد، تفرقه افکنی، اشغالگری، غارت و کشتار مسلمانان، جدی است.
وی افزود: حماسه روز قدس که پرچم دار آن ملت ایران است توفیقی است تا دشمن ستمگر و یار مظلوم باشیم، زیرا مردم فلسطین نماد مظلومیت، مقاومت، صبر، رنج و آورگی و رژیم صهیونیستی نماد خیانت، شرارت، ظلم، قتل و کودک کشی است.
معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار کرد: روز قدس دفاع از انسانیت، کرامت انسانی، حق و مظلوم، ایستادگی در برابر باطل، عامل وحدت امت اسلام و خیزش عمومی مسلمانان جهان، نماد قدرت انقلاب اسلامی و دیپلماسی عمومی جمهوری اسلامی در میان امت های مسلمان و غیر مسلمان تبدیل شده است.
6047/6043**انتهای پیام /*


درباره gohari