خانه / دسته‌بندی نشده / فرمانده سپاه سیدالشهداء تهران:مقاومت تنها راه مقابله با توطئه دشمنان است

فرمانده سپاه سیدالشهداء تهران:مقاومت تنها راه مقابله با توطئه دشمنان استبه گزارش ایرنا ، سردار سیدمحمدتقی شاهچراغی شامگاه یکشنبه در مراسم سوگواری شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) و وداع با پیکر دو شهید گمنام دفاع مقدس که در مسجد صاحب الزمان(عج) ورامین برگزار شد اظهار کرد: شهدا به ویژه ، جوانان شهید همواره مورد توجه و عنایت خاندان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) بوده اند و توسل به آنان می تواند بسیاری از مشکلات جامعه را برطرف کند.
وی افزود : شهیدان در مسیری پای گذاشتند که در آن ارزش های اسلامی حفظ شود و روا نیست که قدرشناس این ایثار و از خودگذشتگی نباشیم.
وی اظهار کرد: شهدای انقلاب اسلامی ، دوران هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم با تأسی از قیام عاشورا پای در میدان مبارزه حق علیه باطل گذاشتند و امام راحل نیز بر اساس این تفکر و عمل کردن در راه رضایت خداوند جاودانه ماند.
شاهچراغی بیان کرد: اگر امروز مشکلاتی نیز در حوزه مدیریت کشور به چشم می خورد به این دلیل است که کارها بر مدار خدا و از جنس شهدا و انقلاب اسلامی نیست.
وی با بیان این که رزمندگان اسلام در طول دوران هشت سال دفاع مقدس مانند آهن در برابر دشمن ایستادگی کردند افزود: رزمندگان اسلام در نبردهای خود با دشمنان بعثی به پیروزی های دست یافتند که در حساب های دنیوی غیر ممکن می نمود ولی این مقاومت و ایثار آنان بود که این افتخارات را در تاریخ انقلاب اسلامی ایران ثبت کرد.
فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء استان تهران افزود : آن چه باعث جاودانگی انسان می شود ، توکل به خدا و عمل برای جلب رضایت خداوند است ، امروز نیز با مقاومت و پیروی از ولایت فقیه می توانیم در جنگی که به مراتب از جنگ تحمیلی سخت است به پیروزی دست یابیم .
قرار است پیکر دو شهید گمنام دوران هشت سال دفاع مقدس روز دوشنبه 30 بهمن در محوطه دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین – پیشوا به خاک سپرده شود.
تهرام/7254**1859انتهای پیام /*


درباره gohari