خانه / دسته‌بندی نشده / فرمانده سپاه درمیان: دشمن دامنه جنگ را به داخل خانه های مردم کشانده است

فرمانده سپاه درمیان: دشمن دامنه جنگ را به داخل خانه های مردم کشانده استبه گزارش ایرنا سروان محمد فاطمی نسب جمعه شب در یادواره شهدای روستای گیت شهرستان درمیان افزود: برگزاری یادواره شهدا بهترین سنگر برای مقابله با جنگ نرم دشمنان و استکبار جهانی است.
وی مقابله با جنگ فرهنگی دشمنان را مانند جنگ فیزیکی و سخت، ضروری خواند و بیان کرد: افزایش آمار طلاق، مفاسد اخلاقی و بدحجابی ناشی از تهاجم فرهنگی دشمنان در چند سال گذشته است که باید برای مقابله، اقدامات فرهنگی پرباری را با جدیت دنبال کنیم.
وی گفت: بخش زیادی از برنامه ریزی جبهه استکبار در فضای مجازی است تا جوانان جامعه را نسبت به عقاید و باورهای دینی بی اراده کنند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه درمیان با بیان اینکه انقلاب مردم ایران با خون هزاران شهید به ثمر رسید و امروز دامنه اثرگذاری آن در تمام کشورهای مسلمان جهان مشاهده می شود اظهار کرد: پیروزی انقلاب اسلامی ایران با پیروی از دستورات قرآن حاصل شد و نیاز است برای ادامه مسیر پراقتدار نظام باز هم پیروی از دستورات الهی مد نظر همه ما باشد.
وی افزود: انقلاب اسلامی در حیات پرصلابت خود ایام الله های زیادی دارد و ایام الله به روزهایی گفته می شود که خداوند قدرت و اراده خودش را نشان داد.
فاطمی نسب با تاکید بر اینکه امام راحل برای پیروزی انقلاب اسلامی تنها به قدرت و اراده خداوند متعال تکیه کرد گفت: امروز باورهای ما مشکل دارد و برخی مسئولان ما به کدخدا بیشتر از اراده و خواست خداوند متعال اعتقاد دارند.
وی عنوان کرد: دشمن هرگز به پیشرفت ما راضی نیست و زمانی دست از دشمنی بر می دارد که ما از دین و اعتقاد خود دست برداریم.
شهرستان درمیان 179 شهید را تقدیم نظام و انقلاب کرده است.
شهرستان درمیان با وسعت پنج هزار و 797 کیلومتر مربع از شمال به شهرستان قاینات از جنوب به شهرستان سربیشه و از غرب به شهرستان بیرجند و شرق به طول 70 کیلومتر با افغانستان مرز مشترک دارد.
شهر اسدیه مرکز شهرستان درمیان در 105 کیلومتری شرق بیرجند قرار دارد.
سایت ایرنا خراسان جنوبی: www.irna.ir/skhorasan و کانال تلگرام: irnabirjand@
7556*3028
خبرنگار: حکیمه مصطفایی * انتشار: رسول محمدحسنیانتهای پیام /*


درباره gohari