خانه / دسته‌بندی نشده / شرط اولیه اثرگذاری در جهان امروز استفاده از رسانه هاست

شرط اولیه اثرگذاری در جهان امروز استفاده از رسانه هاستبه گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی استانداری قزوین، عبدالمحمد زاهدی روز پنجشنبه با صدور پیامی 27 اردیبهشت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.
متن کامل پیام استاندار قزوین بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
بدون تردید در جامعه امروزه نقش و اهمیت افکار عمومی در توفیق یا ناکامی سیاست ها و برنامه ریزی ها وظیفه و ماموریت مدیران دستگاه های دولتی و غیردولتی را در برقراری ارتباط و تعامل گسترده و اثربخش با وسایل ارتباط جمعی و اصحاب رسانه به عنوان منابع کسب خبر و ابزار های اطلاع رسانی به اقشار مختلف مردم بیش از گذشته به یک رسالت ضروری و در عین حال خطیر و حساس تبدیل کرده است.
در بخش بعدی این پیام آمده است: بدیهی است که توجه به نقش و جایگاه روابط عمومی ها به عنوان یکی از بسترها و ظرفیت های اطلاع رسانی و حلقه اتصال سازمان ها و نهادها با رسانه ها و افکار عمومی می تواند تاثیر به سزایی در جهت پاسخگویی به شهروندان و تقویت ارتباط و اعتماد بین مدیران و مردم داشته باشد.
در ادامه این پیام آورده شده است: اینجانب به نوبه خود 27 اردیبهشت ماه روز ملی ارتباطات و روابط عمومی و فرارسیدن این هفته را به تمامی فعالان عرصه ارتباطات و اطلاع رسانی به ویژه به جامعه خدوم و پرتلاش مدیران و کارشناسان روابط عمومی دستگاه های اجرایی و نظارتی، نهادهای عمومی و خدمات رسان اعم از دولتی و غیر دولتی تبریک گفته و توفیق روز افزون این عزیزان را از درگاه ایزد متعال مسالت می نمایم.
در بخش پایانی این پیام آمده است: انتظار می رود با برنامه ریزی و حمایت عملی و موثر همه مدیران و مسئولین مرتبط شاهد ارتقا و اعتلای هرچه بیشتر جایگاه و نقش روابط عمومی ها و فراهم کردن بستر های لازم برای اطلاع رسانی معقول،اقناعی و هنرمندانه و اثرگذار در عرصه های مختلف باشیم.
6101*3013انتهای پیام /*


درباره gohari