خانه / دسته‌بندی نشده / سردار قاآنی : منطق ، بالاترین قدرت جمهوری اسلامی ایران است

سردار قاآنی : منطق ، بالاترین قدرت جمهوری اسلامی ایران استبه گزارش خبرنگار ایرنا ، سردار اسماعیل قاآنی چهارشنبه شب در دومین یادواره شهدای ورزشکار مدافع حرم مازندران در متل بانک ملی بابلسر ، افزود : آن چیزی که امروز استکبار جهانی را به زانو درآورده است منطق کشور ماست و ما باید به این امر ببالیم.
وی اظهار داشت : جهان امروز به این باور رسیده است که آمریکا اهل منطق و گفت و گو نیست و همه جهانیان شاهد بودند که آن کشور در توافق هسته ای به قول خود عمل نکرده و بی منطقی خود را ثابت کرده است.
سردار قاآنی گفت : کشور ما برای دفاع از میهن خود در ساخت سلاح ها و قدرت موشکی از هیچ کشوری اجازه نخواهد گرفت و اگر کسانی بخواهند با زبان غیر منطق سخن بگویند ما هم به طور قطع پاسخ آنان را خواهیم داد.
وی افزود : استکبار جهانی برای عوام فریبی و به دروغ خود را طرفدار دموکراسی در جهان مطرح می کند ، این در صورتی است که از کشوری در منطقه همانند عربستان حمایت می کند که هیچ انتخاباتی در آن برگزار نمی شود.
جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه گفت : رهبر انقلاب در چند سال گذشته با صراحت اعلام کرد که جهانیان اجازه دهند مردم فلسطین سرنوشت خود را خودشان رقم بزنند و این اصل را با عنوان ‘ هر فلسطینی یک رای ‘ مطرح کردند ، اما طرفداران به ظاهر دموکراسی خواه در دنیا این پیشنهاد را نپذیرفتند و به همه جهان ثابت کردند که شعارهای دموکراسی و حقوق بشری آنان در راستای منافع خودشان و عوام فریبی است.
وی افزود : اگر امروز جمهوری اسلامی ایران به عنوان یک قدرت برتر در جهان مطرح است ، به خاطر خون پاک شهدای عزیز ماست که با نثار خون پاک خود الگوی مناسبی برای جوانان ما شدند.
قاآنی اظهار داشت : در 200 سال گذشته در ایران سابقه نداشته است که جنگی رخ دهد و خاکی از این کشور جدا نشود ولی در هشت سال دوران دفاع مقدس با رشادت های فرزندان دلیر این مرز و بوم یک وجب از خاک کشور عزیزمان جدا نشده است و این یک افتخار است.
جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه گفت : اگر بخواهیم در مسیر عزت و سربلندی همچنان گام برداریم باید راه شهدا را ادامه دهیم و صادقانه به مردم عزیز کشورمان خدمت رسانی کنیم.
مدیرکل ورزش و جوانان مازندران هم در این مراسم گفت : رشادت های لشکر 25 کربلا برای همه مردم ایران اثبات شده است و جوانان و پهلوانان این استان در این لشکر حماسه هایی خلق کرده اند که تا ابد ماندگار خواهد بود.
حبیب حسین زادگان افزود : شهدای گرانقدر ما امروز به عنوان یک الگوی مناسب برای نسل جوان هستند و بسیاری از جوانان مومن شهدا را به عنوان الگوی خود پذیرفته اند.
وی اظهار داشت : آن چیزی که امروز ما مسئولان ورزشی باید مدنظر داشته باشیم این است که جوانانی را در عرصه ورزشی تربیت کنیم که بتوانند راه شهدای گرانقدر ما را ادامه دهند.
حسین زادگان گفت : امروز وقتی جوانان این کشور در عرصه های بین المللی با حفظ ارزش های اسلامی مدال های خوش رنگی را از آن می کنند و پرچم جمهوری اسلامی ایران را به اهتزاز درمی آورند در حقیقت راه شهدای ما را ادامه می دهند و کشور ایران را در مسیر سربلندی قرار می دهند.
در این مراسم که با حضور پرشور خانواده های معظم شهدا بخصوص خانواده 40 شهید مدافع حرم از سراسر استان شرکت داشتند، با ذکر مصیبت و مداحی و از سویی دیگر قرائت دلنوشته های فرزندان شهدای مدافع حرم با اهدای لوح سپاس از رشادت های 40 شهید مدافع حرم مازندران قدردانی شد.
استان مازندران بیش از 10 هزار شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است که از این تعداد 40 نفر شهدای مدافع حرم هستند.
7328/1654انتهای پیام /*


درباره gohari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *