خانه / دسته‌بندی نشده / زائران قزوینی عازم حرم مطهر امام (ره) شد

زائران قزوینی عازم حرم مطهر امام (ره) شدمعاون اجرایی سپاه صاحب الامر (عج ) استان قزوین در حاشیه این آیین در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: زائران اعزامی این استان افزون بر یکهزارو 500نفر هستند که در قالب 40 کاروان به دلیل ماه مبارک رمضان و باطل نشدن روزه، بعد از نماز ظهربه مرقد مطهر امام (ره ) اعزام شدند.
سرهنگ محرمعلی والدی افزود: این کاروان ها شامل اقشار مختلف کارگری ، کارمندی ، ورزشکاران و مردم محله ها هستند که با هماهنگی سپاه و ستاد بزرگداشت ارتحال امام (ره ) به این سفر معنوی و زیارتی اعزام شدند.
وی اظهار کرد : گروه پزشکی و درمانی نیز کاروان های استان قزوین را در طول سفر همراهی کرده و با همکاری پلیس تمهیدات لازم برای تامین امنیت این زائران اندیشیده شده است .
والدی بیان کرد: در طول سفر برنامه هایی شامل توزیع اقلام فرهنگی بین زائران ، برگزاری نماز جماعت و دیگر برنامه ها برای زائران اجرا می شود و همچنین اسکان و تغذیه زائران نیز فراهم شده است .
وی اظهار کرد: کاروان های اعزامی به صورت مستقیم به حرم امام راحل اعزام می شوند و بنا بر هماهنگی های انجام شده بعد از قرائت نماز مغرب و اعشاء و صرف افطاری و شام و برنامه های سوگواری امام راحل، تهران را به مقصد قزوین ترک می کنند.
معاون اجرایی سپاه استان قزوین تشکیل حکومت اسلامی، دفاع از حق و حقوق مستضعفین و محرومین و صدور آرمان های انقلاب اسلامی به جهان را از جمله اهداف و آرمان های بزرگ امام خمینی(ره) ذکر کرد.
والدی بیان کرد: همه مردم و مسئولان باید در مقابل هجمه های فرهنگی دشمن بصیرت و معرفت کامل داشته و با پیروی از ولایت فقیه حرکت کنند تا به فرموده امام(ره) به مملکت آسیبی نرسد.
حضرت امام خمینی (ره) بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی 14 خرداد 1368 پس از عمری مجاهدت در راه خدا و خدمت به مسلمین دعوت حق را لبیک گفت.
7390/6012انتهای پیام /*


درباره gohari