خانه / دسته‌بندی نشده / روز قدس، نماد خروش ملت های آزاده علیه صهیونیسم است

روز قدس، نماد خروش ملت های آزاده علیه صهیونیسم استبه گزارش ایرنا، عادل اصغرپور در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان و در جمع شرکت کنندگان در راهپیمایی روز جهانی قدس در عجب شیر افزود: با اتحاد و ایستادگی، روز اشغالگری صهیونیست ها در قدس پایان خواهد یافت و این روز زیاد دور نیست.
وی به اقدام اخیر دولت آمریکا در انتقال سفارت این کشور به قدس شریف، گفت: این اقدام نسنجیده ، بستر را برای زیاده خواهی رژیم کودک کش و غاصب فراهم کرده و مردم فلسطین در بدترین شرایط به سر می برند که به یاری خدا و اتحاد مسلمین، این توطئه ها نقش بر آب می شود.
وی اضافه کرد: حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس ناامیدی و یاس هرچه بیشتر دشمنان از جمله رژیم غاصب صهیونیستی را در پی خواهد داشت.
اصغرپور گفت: روز قدس باید تا رهایی کامل فلسطین و برهم زدن توطئه ها و نقشه های شوم دشمنان زنده نگه داشته شود و این وظیفه تک تک مسلمانان است.
مردم عجب شیر و بخش های تابعه این شهرستان در روز جهانی قدس با سردادن شعار مرگ بر اسرائیل در حمایت از مردم مظلوم فلسطین راهپیمایی کرده و ‏با حضور پرشور در راهپیمایی این روز، حمایت و همدلی خود را با مردم مظلوم فلسطین را به نمایش ‏گذاشتند.
راهپیمایی روز قدس در عجب شیر از مقابل سپاه ناحیه عجب شیر تا میدان نماز برگزار و پس از آن بیانیه پایانی راهپیمایی با تکیه بر وحدت مسلمین جهان و حمایت هر ‏چه بیشتر از فلسطین قرائت شد.‏
3077/7485انتهای پیام /*


درباره gohari