خانه / دسته‌بندی نشده / درگیری در شهر ترکالکی گتوند پنج مصدوم بر جای گذاشت

درگیری در شهر ترکالکی گتوند پنج مصدوم بر جای گذاشتبه گزارش ایرنا از منابع محلی در این درگیری که گفته می شود طایفه ای بوده پنج نفر از جمله یک نوجوان 14 ساله مصدوم شدند.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گتوند یکشنبه شب به خبرنگار ایرنا گفت: این درگیری ساعت 22 یکشنبه شب به فوریت های پزشکی گتوند اطلاع داده شد و در پی آن آمبولانس های فوریت های پزشکی به محل درگیری اعزام و مصدومان را به بیمارستان های کارون گتوند و دزفول منتقل کردند.
یوسف بهداروندی افزود: سه نفر از مصدومان این درگیری به بیمارستان دزفول منتقل شده و تحت درمان می باشند.
وی با بیان اینکه مصدومان حادثه اعزامی به بیمارستان دزفول 14، 40 و58 ساله بودند، اضافه کرد: مصدوم 14 ساله از ناحیه سینه تا شکم آسیب جدی دیده و مصدوم حدود 40 ساله از ناحیه شکم آسیب دید.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گتوند گفت: مصدوم سوم مرد 58 ساله براثر ضربه به سر با حالت گیجی و فراموشی جهت سی تی اسکن به دزفول اعزام شد.
به گزارش منابع آگاه درگیری هنوز خاتمه پیدا نکرده است و احتمال افزایش مصدومان وجود دارد.
هم اکنون نیروهای انتظامی در محل درگیری حضور دارند.
گفته می شود افراد درگیر در این حادثه با استفاده از تفنگ شکاری اقدام به تیراندازی کردند و اصابت ساچمه موجب مصدوم شدن پنج نفر شد.
علت این درگیری تا لحظه مخابره خبر مشخص نشده است.
شهرستان گتوند با 74 هزار نفر جمعیت در شمال استان خوزستان واقع شده که دارای دو بخش مرکزی و عقیلی و پنج شهر گتوند، سماله، صالح شهر ، ترکالکی، جنت مکان و نیز 45 روستا است.
7467/6068
خبرنگار:باقر ابراهیمی **انتشار: محمدعلی فریدپناهانتهای پیام /*


درباره gohari