خانه / دسته‌بندی نشده / دادستان: 483 کیلوگرم تریاک در نیکشهر کشف شد

دادستان: 483 کیلوگرم تریاک در نیکشهر کشف شدمحسن گل محمدی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: علاوه بر موادمخدر، یک عدد اسلحه کلاشینکف نیز از سوداگران مرگ کشف و ضبط شد.
وی افزود: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر فرماندهی انتظامی نیکشهر در 24 ساعت گذشته در مسیر بنت -نیکشهر با سرنشینان یک دستگاه خودروی پژو 405 حامل مواد مخدر درگیر شدند.
وی ادامه داد: سوداگران مرگ پس از مواجه شدن با آتش سنگین ماموران انتظامی وقتی عرصه را تنگ دیدند از تاریکی شب استفاده کرده و با بر جا گذشتن اسلحه، موادمخدر و خودرو از صحنه متواری شدند.
دادستان عمومی و انقلاب نیکشهر گفت: حوزه استحفاظی این شهرستان با تلاش ماموران انتظامی و همکاری خوب مردم و اقتدار دستگاه قضایی برای تردد مخلان امنیت، حاملان و توزیع کنندگان انواع مواد مخدر ناامن است.
وی تصریح کرد: توزیع و پخش مواد مخدر در جامعه به ویژه قشر جوان از علل فروپاشی زندگی و افزایش آمار طلاق، گسترش خشونت و نزاع در جامعه و زمینه ساز بسیاری از جرائم دیگر است.
به گزارش ایرنا شهرستان نیکشهر با 395 روستا، چهار بخش بنت، لاشار، آهوران و مرکزی در فاصله 510 کیلومتری جنوب زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان واقع شده است.
3043**3042 خبرنگار: رستم کریمی نژاد **انتشاردهنده: محدثه حیدری گرجیانتهای پیام /*


درباره gohari