خانه / دسته‌بندی نشده / خیران حدود ۲ میلیاد تومان برای زندانیان گیلان کمک کردند

خیران حدود ۲ میلیاد تومان برای زندانیان گیلان کمک کردندحمیدکامران زاده روز جمعه در گفت و گو با ایرنا با اشاره به پایان یافتن جشن های گلریزان امسال استان طی ماه مبارک رمضان افزود: خیران و مردم نوع دوست ؛ در مجموع حدود دو میلیارد تومان برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد استان کمک کردند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش 35 درصدی کمک های مردمی را نشان می دهد.
وی در ادامه به برگزاری آخرین جشن گلریزان امسال در گیلان در شهرستان ماسال و بخش خمام رشت اشاره و تصریح کرد: نیکوکاران در جشن گلریزان شهرستان ماسال 174 میلیون تومان کمک کردند که از این میزان، 145 میلیون تومان بصورت وعده و 36 میلیون تومان نقد و چک بوده است.
وی اضافه کرد: همچنین خیران در بخش خمام از توابع شهرستان رشت ، 24 میلیون و 600 هزار تومان برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد کمک کردند که از این میزان 19 میلیون و 600 هزار تومان چک و نقد و پنج میلیون تومان بصورت وعده بوده است .
در حال حاضر 868 نفر زندانی جرائم غیر عمد در زندان های گیلان بسر می برند.
سال گذشته یک هزار و 22 نفر از زندانیان جرائم غیرعمد گیلان با تلاش های ستاد دیه و کمک خیران استان و پرداخت 78 میلیارد تومان بدهی آزاد شدند که 282 نفر فقط از کمک های خیران بوده است.
7296 /۶۰۳۰انتهای پیام /*


درباره gohari