خانه / دسته‌بندی نشده / حضور مردم در صحنه باعث اقتدار نظام شده است

حضور مردم در صحنه باعث اقتدار نظام شده استبه گزارش ایرنا ، حجت الاسلام حسین طیبی فر شامگاه دوشنبه در یادواره شهدای اصناف ورامین که در حسینه سیدالشهداء (ع) شهدای گمنام این شهرستان برگزار شد اظهار کرد: مستشاران آمریکا پیش از انقلاب شکوهمند اسلامی برای حضور در ایران ، حق توحش دریافت می کردند ، با پول نفت ایران ، باشگاه احداث می کردند و از ورود ایرانی ها به این باشگاه ها جلوگیری می کردند.
وی افزود : پیش از انقلاب شکوهمند اسلامی ، تمامی مقدرات ایران در دست بیگانگان بود و هیچ اقدامی در ایران بدون نظر آن ها صورت نمی گرفت ولی امروز با استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی ، این ملت ایران هستند که نه تنها بر سرنوشت خود حاکمند که مسائل مربوط به منطقه را نیز مدیریت می کنند.
وی بیان کرد: امروز با گذشت 39 سال از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ، این نام و خاطره شهیدان است که اقتدار و عزت را نصیب ایران کرده ولی برخی از افراد خواسته یا ناخواسته ، آرما نهای شهدا را زیر پا گذاشته و فرهنگ شهادت را به دست فراموشی سپرده اند.
طیبی فر با اشاره به این که انقلاب ملت ایران ستون فقرات استکبار را شکست افزود : دشمنان قسم خورده نظام که برای مقابله با ایران اسلامی از هیچ تلاشی فروگذار نکرده اند ، تلاش درند تا با استفاده از برخی خائنین داخلی ، سیاست های ضد ایرانی خود را دنبال کنند.
فرمانده تیپ 83 امام جعفر صادق(ع) تصریح کرد: هر کس از زیرمجموعه نظام اسلامی مسیری غیر از مسیر رهبری را انتخاب و دنبال کند ، راه را به اشتباه رفته و در مسیر خواست دشمن قدم بر می دارد.
وی ادامه داد: در جامعه امروز تا زمانی که مردم در کنار رهبر ایستاده و استقامت کنند خداوند پیروزی این جامعه را در صحنه های نبرد تضمین می کند.
وی با اشاره به برخی از مشکلات کشور از جمله گرانی گفت: امروز برخی از مسئولان با اقدامات اشتباه خویش ، برای کشور دشمن درست می کنند و بر مشکلات جامعه می افزایند.
طیبی فر با بیان اینکه قوه قضائیه باید با دزد در هر جایگاهی برخورد کند افزود: مردم باید برخورد جدی دستگاه قضایی با دزد و اختلاس گر را به چشم ببیند ، مردم سختی ناشی از ناحیه تحریم را می پذیرند ولی سختی هایی که به دلیل اختلاس و بی کفایتی را قبول نمی کنند.
در پایان این مراسم از خانواده شهدای اصناف ورامین تجلیل به عمل آمد.
ورامین با 300 هزار نفر جمعیت در 35 کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.
خبرنگار: سید حسن میری انتشاردهنده:موسی فعالیان
تهرام/7254 / 1539انتهای پیام /*


درباره gohari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *