خانه / دسته‌بندی نشده / تیم های بهداشتی درمانی در منطقه سیل زده رودسر مستقر شدند

تیم های بهداشتی درمانی در منطقه سیل زده رودسر مستقر شدندبه گزارش روز یکشنبه روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گیلان به ایرنا، 2 گروه پزشکی به همراه دهیار و تجهیزات لازم در مراکز درمانی زیاز و یک گروه پزشکی و دهیاری در روستای بارگاه دشت بالاتر از محل حادثه، مستقر شده اند.
کارشناسان بهداشت محیط دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان گیلان نیز برای نظارت بهداشتی و کمک به سیل زدگان در منطقه حضور دارند.
شهرستان رودسر با چهار بخش مرکزی، چابکسر، کلاچای و رحیم آباد در 75 کیلومتری شرق مرکز استان گیلان واقع است.
عصر روز جمعه نیز بارش رگبار شدید در منطقه اشکورات رودسر منطقه هم عرض دیلمان به مدت 20 دقیقه موجب وقوع سیلاب و رانش در جاده فرعی رحیم آباد به سمت لشکان بطول چند صد متر و جاده روستایی کاکرود شد که این سیلاب ، جان سه نفر (2 زن و یک کودک) را گرفت.
سیلاب ناشی از بارندگی رگباری نیم ساعته عصر روز جمعه ، باعث تخریب شش واحد مسکونی و بخشی از جاده های روستایی در بخش کوهستانی دیلمان شد.
بر اثر این سیلاب 20کیلومتر از راه های ارتباطی بین این روستاها که بخشی آسفالت و بخشی نیز شوسه بودند نیز تخریب شدندکه از شب گذشته عملیات بازگشایی راه های این روستاها آغاز شد که تاکنون قسمتی از این راه ها بازگشایی و رفت و آمد در آنها جریان دارد و بقیه نیز در حال بازگشایی هستند. میزان خسارت وارده شده در دست بررسی قرار دارد که به محض تعیین اعلام خواهد شد.
7286 /6030انتهای پیام /*


درباره gohari