خانه / دسته‌بندی نشده / تصادف تریلر نفت کش در محور پلدختر – اندیمشک موجب آلودگی محیط زیست شد

تصادف تریلر نفت کش در محور پلدختر – اندیمشک موجب آلودگی محیط زیست شدعلی محمد یعقوبی چهارشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این سانحه رانندگی یک دستگاه تریلر نفت ‌کش حامل نفت کوره با پنج خودرو شامل 2 دستگاه نیسان وانت، یک ‌دستگاه وانت پیکان، یک ‌دستگاه وانت اداره منابع طبیعی و یک‌ دستگاه سواری پژو پارس برخورد کرد.
وی اظهار کرد: برخورد این تریلر نفت کش که از پلدختر به سمت اندیمشک در حرکت بود در روستای پل تنگ (پاعلم) پلدختر اتفاق افتاد که خوشبختانه تلفات جانی در پی نداشت.
وی افزود: ماموران آتش نشانی پلدختر بلافاصله برای جلوگیری از گسترش بیشتر موادسوختی و آلودگی بیشتر به محل اعزام و عملیات پاکسازی را آغاز کردند.
رییس شرکت توزیع برق پل‌ دختر نیز در این رابطه به خبرنگار ایرنا گفت: تریلر نفت ‌کش پس از برخورد با خودروها به شدت با سه تیر بتنی چراغ برق در روستای پل تنگ برخورد کرد.
محمد طاهر متش پور افزود: در اثر این برخورد تیرهای چراغ برق از جا کنده شدند و برق 10 خانوار این روستا قطع شد.
وی اظهار کرد: برخورد تریلر نفتکش با تیرهای چراغ برق موجب وارد آمدن 200 میلیون ریال خسارت به تاسیسات برق منطقه شد که نیروهای شرکت توزیع برق پل ‌دختر همچنان برای وصل کردن برق این مشترکان در تلاش هستند.
شهرستان پلدختر در 120 کیلومتری جنوب غربی مرکز استان لرستان واقع شده است.
آخرین اخبار و رویدادهای استان لرستان، ایران و جهان علاوه بر سایت ایرنا لرستان در کانال تلگرامی @irnalorestan نیز منتشر می شوند.
7272/3022
خبرنگار: فاطمه مهرابی ** انتشاردهنده: احسان کردیانتهای پیام /*


درباره gohari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *