خانه / دسته‌بندی نشده / تردد زائران استان مرکزی با 200 اتوبوس انجام می شود

تردد زائران استان مرکزی با 200 اتوبوس انجام می شودعلی زندی فر روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: هفت هزار زائر در روز رحلت امام خمینی (ره) توسط این اتوبوس ها از شهرستان های اراک، ساوه و زرندیه مرقد مطهر امام راحل (ره) اعزام می شوند.
وی ادامه داد: علاوه بر این وسایل نقلیه، پنج دستگاه اتوبوس کمکی نیز در استان آماده سازی شده و برای ارائه خدمات به زائران در این روز اعزام می شوند.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی گفت: چهار دستگاه کامیون باری و یخچال دار برای حمل آذوقه زائران و 12 وسیله نقلیه وظیفه حمل و نقل سرپرست کاروان ها را در سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) برعهده دارند.
زندی فر خاطر نشان کرد: این کمیته بهره گیری از تمامی امکانات و تجهیزات را برای اعزام زائران و برگزاری هرچه با شکوه تر آیین ارتحال امام راحل (ره) را در سال جاری در دستور کار خود قرار داده است.
وی افزود: با توجه به پیش بینی بارش باران و ترافیک جاده ای در روزهای چهاردهم تا شانزدهم خرداد ماه جاری تمامی راهدارخانه ها و ادارات اداره کل حمل و نقل جاده ای استان مرکزی در وضعیت آماده باش هستند و در صورت بروز حوادث احتمالی در کوتاهترین زمان برای خدمت رسانی در محل حادثه حاضر می شوند.
6 هزار و 400 کیلومتر انواع آزاد راه، راه اصلی و راه روستایی در استان مرکزی وجود دارد که چهار هزار کیلومتر آن را راه های روستایی تشکیل داده و روزانه حدود 490 هزار وسیله نقلیه از مسیرهای جاده ای این استان تردد می کنند.
1955/6013/انتهای پیام /*


درباره gohari