خانه / دسته‌بندی نشده / ترافیک در محور هراز و کندوان مازندران نیمه سنگین است

ترافیک در محور هراز و کندوان مازندران نیمه سنگین استبه گزارش خبرنگار ایرنا ، مرکز مدیریت راههای مازندران روز سه شنبه اعلام کرد که هم اکنون ترافیک در محورهای هراز و کندوان به سمت تهران به صورت نیمه سنگین است و تردد نیز به کندی انجام می شود.
بر اساس این گزارش ، ترافیک در محور کندوان در مسیر شمال به جنوب محدوده مرزن آباد تا تونل کندوان نیمه سنگین
است.
مرکز مدیریت راههای مازندران اعلام کرد که تردد در محور هزار نیز از شمال به جنوب محدوده وانا تا گزنک نیمه سنگبن و در دیگر مقاطع این محور پرحجم است.
بر اساس این گزارش ، تردد در محورهای سوادکوه ( قائمشهر- تهران) و ساری – کیاسر و جاده کناره به صورت عادی و روان در جرایان است.
اداره کل هواشناسی مازندران نیز وضعیت جوی استان را برای 24 ساعت آینده صاف تا نیمه ابری اعلام کرد که از فردا چهارشنبه بار دیگر جریان ناپایدار جوی همراه با باد و باران پراکنده این خطه شمال کشور را فرا می گیرد.
طبق آخرین گزارش اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران در تعطیلات نوروزی افزون بر 3.5 میلیون دستگاه خودرو در محورهای مازندران تردد داشتند.
بر اساس گزارش ستاد خدمات سفر مازندران ، این استان از 27 اسنفد ماه 96 تا 12 فروردین ماه میزبان بیش از 14 میلیون نفر شب مسافر بود که در مقایسه با نوروز سال قبل 30 درصد بیشتر است .
6982/1654انتهای پیام /*


درباره gohari