خانه / دسته‌بندی نشده / تخفیف 50 درصدی هزینه پارکینک برای موتورسیکلت های توقیفی در جزیره کیش

تخفیف 50 درصدی هزینه پارکینک برای موتورسیکلت های توقیفی در جزیره کیشسرهنگ رحیم جهانبخش دوشنبه شب در گفت و گو با ایرنا اعلام کرد: بر این اساس مالکان موتور سیکلت هایی که بیش از یک ماه در توقیف پلیس راهور در پارکینگ نگهداری شدند، می توانند با مراجعه به پلیس راهور و انجام امور اداری لازم از تخفیف 50 درصدی هزینه پارکینگ برخوردار شوند.
وی اظهار کرد: این طرح ویژه موتور سیکلت هایی است که تا پایان روز دوشنبه نهم بهمن ماه جاری در توقیف پلیس راهور قرار گرفته است.
جزیره کیش به دلیل شرایط اجتماعی و فرهنگی خاص دارای قوانین و مقررات ویژه راهنمایی و رانندگی است و از طرفی استفاده از موتورسیکلت های بنزینی و آلاینده صوتی نیز در آن مجاز نیست.
سالانه بیش از یک میلیون و 700 هزار گردشگر داخلی و خارجی از این جزیره مرجانی بازدید و از ظرفیت های مختلف طبیعی ،تفریحی و گردشگری آن استفاده می کنند.
جزیره کیش با مساحت 91.5 کیلومتر مربع و جمعیتی حدود 40 هزار نفر در 18 کلیومتری کرانه جنوبی ایران در محدوده شمالی آب های نیلگون خلیج فارس واقع است و از نظر تقسیم بندی سیاسی و اداری کشور، در محدوده استان هرمزگان و شهرستان بندر لنگه قرار دارد.
6993* تنظیم و انتشار: اکبر بهاروندانتهای پیام /*


درباره gohari