خانه / دسته‌بندی نشده / تاکید استاندار زنجان بر آمادگی دستگاهها برای استقبال از مسافران نوروزی

تاکید استاندار زنجان بر آمادگی دستگاهها برای استقبال از مسافران نوروزیبه گزارش ایرنا، اسدالله درویش امیری شامگاه چهارشنبه در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان زنجان افزود: خوشبختانه با تشکیل ستاد خدمات سفر در سالهای گذشته همه دستگاههای متولی با توجه وظایف تعیین شده در ایام نوروز خدمات ارائه کردند و بر این اساس برای خدمات رسانی بهتر نیز باید ضعف های بوجود آمده را برطرف کنند.
وی اظهار کرد: دستگاههای متولی همسو با فرا رسیدن بهار که فصل سر زندگی و بیداری است حرکت کنند و در راستای خدمات بهتر تلاش مضاعفی داشته باشند.
درویش امیری افزود: طبق ارزیابی انجام گرفته ستاد سفر سال گذشته برخی دستگاههای اجرایی و متولی شایسته تقدیر شدند و برخی دیگر نیز به معنای نوروز بانان بی نوروز بودند که در خدمت رسانی به مردم و مسافران از هیچ تلاشی دریغ نکردند.
این مسئول بیان کرد: همه دستگاههای اجرایی استان با توجه به تکالیف تعیین شده در ایام نوروز و برای مقابله با بروز حوادث غیرمترقبه مانند سیل، یخبندان نیز تمهیدات لازم را اندیشیده و آمادگی کاملی داشته باشند.
استاندار زنجان گفت: رفتارها، ارائه خدمات و برخورد ها از شان و منزلت مردم این استان حکایت دارد و هر چقدر آمادگی ها بیشتر و به وظایف عمل شود، میزان شایستگی ها به نمایش گذاشته می شود.
وی یادآوی کرد: شهر باید با حال و هوای بهار آراسته شود و در این میان شهرداری ها وظایف مهمی در آراستگی و آماده سازی شهر برای استقبال از مسافران نوروزی دارند.
درویش امیری افزود: مسیر منتهی به شهر باید بیش از گذشته آماده استقبال از مسافران نوروزی شود و در هنگام ورود به شهر این مهم ملموس و مشهود باشد.
وی بیان کرد: ورودی شهر بویژه عوارضی باید متناسب با مرکز استان آراسته شود و این در حالی است زباله های زیادی در خروجی شهر و ورودی شهر انباشته شده و شهرداری و فرمانداری به این موضوع رسیدگی کنند.
استاندار زنجان ادامه داد: دستفروشان عوارضی شهر زنجان ساماندهی شوند و اگر در دیگر شهرهای استان نیز چنین مشکلی وجود دارد ، کارهای لازم انجام گیرد.
وی خاطر نشان کرد: مسئول سفر شهروندان نیستیم ، بلکه باید مقدمات سفر خوب و خوش را بری مسافرانی که وارد این شهر و یا از شهر خارج می شوند مهیا شود.
درویش امیری افزود: نیروی انتظامی نیز با مردم مدارای بیشتری داشته باشند و با سازو کارهایی زمینه اقامت بهتر و بیشتر مسافران و گردشگران را فراهم کنند.
وی بیان کرد: کمیته نظارت و تنظیم بازار نیز یک هفته قبل از سال تحویل و پس از آن تلاش کند تا در حق مردم بی مهری و ظلم نشود و نظارت بیشتری در این بخش اعمال شود.
استاندار زنجان خاطر نشان کرد: تبلیغات و اطلاع رسانی نقش بسیار مهمی در جذب و ماندگاری بیشتر مسافران و گردشگران به این استان دارد و این موضوع باید بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرد.
به گزارش ایرنا، استان زنجان در 320 کیلومتری غرب تهران و در مسیر استانهای شمال غربی کشور قرار دارد.
7320/8068انتهای پیام /*


درباره gohari