خانه / دسته‌بندی نشده / بیمارستان های تالش، لنگرودو لاهیجان در سال 97 به بهره برداری می رسند

بیمارستان های تالش، لنگرودو لاهیجان در سال 97 به بهره برداری می رسندشاهرخ یوسف زاده روز پنجشنبه در بازدید از بیمارستان شهید بهشتی آستارا در مصاحبه با خبرنگار ایرنا افزود: تکمیل مراکز فوریت های پزشکی بیمارستان های رازی، حشمت و پورسینای شهرستان رشت و فوریت های پزشکی بیمارستان انزلی در دست اجراست و مرکز درمان بستر شهر لوندویل آستارا نیز در سال 97 به بهره برداری خواهد رسید.
وی اظهار کرد: استخدام پزشکان متخصص در آستارا، رودبار و ماسال در اولویت قرار دارد و به زودی نیاز این شهرستان ها برطرف خواهد شد.
وی بیان کرد: باید بیمارستان های تالش و آستارا به نیازهای درمانی غرب گیلان پاسخگو باشند و امکانات پزشکی جدیدی به واحدهای درمانی این شهرستان ها اضافه خواهد شد.
یوسف زاده در رابطه با نارضایتی برخی شهروندان از خدمات رسانی بیمارستان جدید آستارا، تصریح کرد: با تغییر فضای فیزیکی در حوزه درمان نمی توان رضایت همه را در زمان کوتاه جلب کرد اما خوشبختانه کمبودهای حوزه درمان بیمارستان آستارا نسبت به اوایل سال جاری برطرف شده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان افزود: با توجه به مسافت آستارا تا مرکز استان گیلان و ترافیک مسیر، راه اندازی پایگاه اورژانس هوایی در شهرستان آستارا در دستور کار دانشگاه علوم پزشکی گیلان قرار دارد.
26 بیمارستان دولتی تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان گیلان فعال است.
شهرستان آستارا با 91 هزار نفر جمعیت در 2 بخش مرکزی و لوندویل و 62 روستا در غرب استان گیلان واقع است.
7105 / 7124 /6030انتهای پیام /*


درباره gohari