خانه / دسته‌بندی نشده / بهره برداری از کلینیک تخصصی بیمارستان امام خمینی (ره) پیرانشهر

بهره برداری از کلینیک تخصصی بیمارستان امام خمینی (ره) پیرانشهربه گزارش خبرنگار ایرنا این کلینیک در زمینی به مساحت یکهزار و 327 متر مربع در سه طبقه و با 30 میلیارد ریال هزینه احداث و تجهیز شده است و بصورت متمرکز 17 پزشک متخصص در آن به ارائه خدمات می پردازند.
طرح گازرسانی به سه روستای برده قل، لاوین و قبله حسن پیرانشهر نیز با حضور حمیدرضا عراقی، معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران، استاندار آذربایجان غربی و جمعی از مسئولان محلی به بهره برداری رسید.
طرح گازرسانی به این روستاها 15 میلیارد ریال هزینه در پی داشته است و با افتتاح آن 180 خانوار روستایی از نعمت گاز بهرمند شده اند.
به گزارش ایرنا حضور مسئولان در پیرانشهر طی روز جاری، نویدبخش توسعه شبکه گازرسانی در روستاهای این شهرستان مرزی بود و طرح گازرسانی به 21 روستای این شهرستان نیز کلنگ زنی شد.
این طرح با 130 میلیارد ریال اعتبار پیش بینی شده به مرحله اجرا گذاشته می شود و بر اساس برنامه ریزی در زمستان سال آینده یکهزار و 960 خانوار روستایی را از نعمت گاز بهرمند می کند.
پیرانشهر به دلیل داشتن بارندگی های مناسب در طول سال و ظرفیت های طبیعی از زیباترین شهرستان های آذربایجان غربی به ‌شمار می‌رود و مسئولان ذیربط در ماه های اخیر توجه ویژه ای نسبت به توسعه گردشگری این شهرستان داشته اند.
این شهرستان به دلیل قرار گرفتن در مسیر جاده ترانزیت جمهوری اسلامی با کشور عراق و دیگر کشورهای حوزه دریای مدیترانه، یکی از بزرگترین مراکز تجارت خارجی منطقه است؛ پایانه مرزی تمرچین این شهرستان جزو مهمترین مرزهای زمینی شمالغرب کشور به شمار می رود.
8135/3072
** خبرنگار: شهین بیدادرس ** انتشار: علیرضا فولادیانتهای پیام /*


درباره gohari