خانه / دسته‌بندی نشده / باید امید را در جامعه تقویت کرد

باید امید را در جامعه تقویت کردبه گزارش ایرنا، سردار ‘حسین اشتری’ جمعه شب در مراسم یادواره 210 شهید هیات بنی فاطمه (س) شهر اصفهان، امنیت را از ارکان امید دانست و افزود: بالاترین نعمت کشور امنیت است و اگر امنیت در کشور نباشد شاهد هیچگونه پیشرفت تحصیلی، علمی و شغلی نخواهیم بود زیرا در سایه امنیت، زندگی روال عادی خودش را طی می کند.
وی گفت: امروز به برکت خون شهدا و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب، انسجام و امنیت در جامعه وجود دارد و در سایه همین امنیت و به همت مسئولان و کمک مردم، مشکلات کشور قابل حل است و این مهم همان است که رهبر معظم انقلاب هم بارها فرمودند که به آینده کشور امیدوارم و بنابر این باید امید را در دل مردم ایجاد کرد.
اشتری تاکید کرد: باید تلاش شود که پلیسی در شان و منزلت این مردم و جمهوری اسلامی داشته باشیم.
سردار اشتری در ادامه با تقدیر از حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن، به نقش هیئت های مذهبی و هیئت بنی فاطمه (س) در دوران دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: یکی از مجموعه هایی که در پیروزی انقلاب و دفاع مقدس و پس از آن در پشتیبانی از نظام نقش داشت هیئت های مذهبی بود.
وی یادآور شد: در مقاطع مختلف اگر تهدیدی برای کشور پیش می آمد باز جوان هایی از دل همین مساجد و تکایا بودند که توطئه ها را خنثی می کردند و اکنون نیز همین جوانان هستند که در صحنه حضور دارند و از انقلاب و رهبری دفاع می کنند و این تکلیفی است که شهدا بر گردن همه ما گذاشته شده است.
این مقام ارشد نیروی انتظامی از خانواده های شهدا به عنوان چشم و چراغ ملت یاد کرد و بیان داشت: گرامیداشت و تکریم خانواده شهدا مانند زنده نگهداشتن یاد شهداست .
سردار اشتری افزود: امروز با وجود مشکلات و تهدیدات دشمن، شاهدیم که این نظام به برکت خون شهدا و جانبازان و دعای خانواده های آنان محکم روی پای خودش ایستاده است.
سردار اشتری با اشاره به جایگاه مدافعان حرم در سوریه افزود: شما مطمئن باشید اگر رزمندگان ما و مدافعان حرم هزاران کیلومتر آن سوی مرزها با گروه های تکفیری نمی جنگیدند امروز ما در درون کشور با این گروه ها درگیر بودیم.
فرمانده ناجا افزود: در اربعین حسینی امسال بیش از 2 میلیون و 500 هزار زائر به کشور عراق تشرف پیدا کردند و بیش از 5 میلیون تردد در سه مرز زمینی ثبت شد که این موضوع خود نشانه امنیت بالای کشور است در حالی که در گذشته این میزان تردد امکان پذیر نبود و باید قدردان این نعمت باشیم.
این مقام ارشد نیروی انتظامی، تنها خواسته شهدا را پیروی از ولایت و رهبری عنوان کرد و گفت: بررسی های صورت گرفته نشان می دهد 99.5 درصد شهدا در وصیت نامه های خود سفارش به اطاعت از امام و رهبری داشتند.
پنجمین یادواره ۲۱۰ شهید بنی فاطمه (س) در اصفهان به همراه تجلیل از سردار اشتری و خانواده شهید شاه سنایی در اصفهان برگزار شد.
حسینیه بنی فاطمه (س) که در خیابان ابن‌سینا اصفهان قرار دارد، 210 شهید را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.
6994**خبرنگار:آرزو فلاح ** انتشار: سلطانمرادیانتهای پیام /*


درباره gohari