خانه / دسته‌بندی نشده / امام خمینی ره مردم را در مسیر سخت انقلاب رهبری کردند

امام خمینی ره مردم را در مسیر سخت انقلاب رهبری کردندبه گزارش ایرنا، حجت السلام محمود شربیانی روز دوشنبه در مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در مسجد جامع عجب شیر افزود: امام خمینی (ره) به عنوان جهادگر بزرگ عصر حاضر در مقابل طاغوت کلمه حق را اقامه کرد و بزرگترین مراتب جهاد را انجام داد.
وی ایستادگی و تقابل آگاهانه و هدفمند در برابر نظام سلطه و استکبار جهانی را از دیگر محورهای جهاد بزرگ امام برای اقامه حق عنوان و خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی ایران با رهبری امام خمینی(ره) و پس از آن رهبر معظم انقلاب، هدفی جهانی دارد.
وی افزود: کسی که نائب حضرت ولی عصر(عج) است نمی تواند در انقلاب و نهضت بزرگ خود اهداف جهانی را دنبال نکند.
امام جمعه عجب شیر ادامه داد: انقلاب اسلامی ایران رسالتی جهانی دارد و بر اساس وعده الهی، سرانجام پیروزی با حق و طرفداران حقیقت است.
شربیانی با اشاره به اینکه امام راحل(ره) شوکت، عظمت، اقتدار و در عین حال رافت، رحمت و عدل نبوی و علوی را به همه ما یاد دادند اضافه کرد: امام (ره) به مسیر و هدفی که دنبال می کرد یقین و باور کامل داشت و از سوی اولیا الهی مورد تایید بود.
وی بیان کرد: امام خمینی(ره) حامی جدی و بزرگ مستضعفین بود و امروز آنهایی که می خواهند در مسیر امام(ره) باشند باید به حال محرومان جامعه رسیدگی کنند.
وی خاطرنشان کرد: اندیشه ها، اهداف و مسیر روشن انقلاب اسلامی و امام خمینی(ره) امروز در سیره فکری و عملی رهبر معظم انقلاب کاملاً نمایان شده و ایشان تداوم بخش حقیقی راه امام راحل(ره) هستند.
حجت الاسلام شربیانی با بیان اینکه ترویج اندیشه های امام (ره) باید در دستور کار همه نهادهای فرهنگی باشد، یادآوری کرد: اندیشه ایشان، حلال بسیاری از مشکلاتی است که اکنون جوامع اسلامی درگیر آن است.
وی رهبر معظم انقلاب را کشتی بانی مطمئن در طوفان های حوادث پس از ارتحال امام (ره)خواند، گفت: ملت طی این سال ها از تدابیر حکیمانه و هدایت های پیامبرگونه ایشان در مسیر تعالی و پیشرفت معنوی و مادی این نظام و این انقلاب بهره مند شده است.
مراسم عزاداری بیست و نهمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) در مسجد جامع عجب شیر با حضور جمعی از مسئولان و مردم این شهرستان برگزار و مداحان اهل بیت (ع) نیز در سوگ ایشان به مرثیه و نوحه سرایی پرداختند.
3077/7485انتهای پیام /*


درباره gohari