خانه / دسته‌بندی نشده / آتش نشانان کاشان جان 26 نفر را نجات دادند

آتش نشانان کاشان جان 26 نفر را نجات دادندبه گزارش ایرنا، مسعود چایچی پنجشنبه شب به خبرنگاران گفت: ماموران عملیاتی آتش نشانی کاشان تعداد 26 نفر را در جریان حادثه ها از ابتدای سال جاری نجات دادند و از این تعداد 13 نفر آسیب دیده در آمار این سازمان ثبت شده که بیشتر آنها مسافران نوروزی بودند.
وی افزود: 16 آتش سوزی و 29 مورد حادثه در شهرستان کاشان از ابتدای سال 1397 به وقوع پیوسته که میانگین زمان رسیدن ماموران آتش نشانی به محل (در محدوده) در مواجهه با آتش سوزی چهار دقیقه و 13 ثانیه و میانگین مدت زمان رسیدن به محل حادثه (در محدوده) چهار دقیقه و 48 ثانیه است.
مدیرعامل سازمان آتش نشانی کاشان با اشاره به فعالیت پنج ایستگاه با 12 خودروی سنگین و 13 خودروی سبک بیان کرد: کارشناسان آتش نشانی از محل های اسکان مسافران نوروزی برای بررسی نکته های ایمنی و ارائه موارد مربوط به پیشگیری از بروز حادثه های احتمالی بازدید مستمر دارند.
او اضافه کرد: استقرار اکیپ شبانه روزی خودرویی با تعداد 6 دستگاه و استقرار اکیپ موتوری روزانه چهار دستگاه به طور دائمی در محل پارکینگ های خودرویی اطراف باغ فین، خانه های تاریخی و اماکن اسکان مسافران نوروزی، پارک ها، مدرسه ها، حسینه ها برای واکنش مناسب برابر حادثه های احتمالی در دستور کار است.
چایچی ادامه داد: توزیع دفترچه های حاوی نکته های ایمنی، نظارت بر وضعیت ایمنی کمپ های مسافران نوروزی و آموزش نکات ایمنی با هدف پیشگیری و کنترل حادثه ها و سانحه ها با مشارکت شهروندان از دیگر برنامه های آتش نشانی در نوروز 1397 می باشد.
آتش نشانی کاشان پیش تر از جمله از نجات 522 نفر، جان باختن 19 نفر و آسیب دیدن 119 نفر دیگر در نتیجه وقوع حادثه های گوناگون طی سال گذشته در این شهرستان خبر داده بود.
کاشان در 200 کیلومتری شمال اصفهان واقع است.
8123انتهای پیام /*


درباره gohari